WhatsApp

Web sitemiz www.scpu.edu.tr ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.scpu.edu.tr bilgi almak istediğiniz eğitim programının detaylarını aktarabilmek adına sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Paylaştığınız bilgileri doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır.

İleride söz konusu şartların okunmamış veya okunmakla birlikte bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden www.scpu.edu.tr  bu www.scpu.edu.tr her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, www.scpu.edu.tr yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Site, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın sitede yayınlamak veya kullanıcılara mail göndermek suretiyle tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

www.scpu.edu.tr değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.scpu.edu.tr yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

İzmir Web Tasarım Fİrması | Mudiweb